متخصص  دهان و لثه  در اصفهان

متخصص  دهان و لثه  در اصفهان دکتر عاطفه توانگر  : دندان ها یکی از ابزار و وسایل بسیار ضروری در خوردن و آشامیدن می باشند. در حقیقت از دندان ها برای جویدن خوراکی و انواع مواد غذایی استفاده می شود که مصرف آنها به تامین مواد معدنی مورد نیاز بدن کمک می کند. در نتیجه دندان ها وسیله و ابزار بسیار مهمی در بقاع انسان می باشند.

دندان‌ ها داخل دهان و به کمک لثه ها نگهداری می شوند. دهان یکی از اعضا و یا قسمت های بسیار حساس بدن می باشد که مراقبت از آن به شدت اهمیت دارد. آلودگی دهان و دندان ها، سلامتی بدن و انسان را تحت تاثیر قرار می دهد.

بیماری‌ های زیاد و بسیار متنوع مربوط به دهان، دندان و لثه ها وجود دارد که می توان به فرنکتومی دهان، تیرگی و یا سیاهی لثه ها، پوسیدگی دندان‌ ها، توده های دهانی مانند آفت، کیست، فیبروم و …، شکستگی دندان، پوسیدگی دندان و … اشاره کرد که هر کدام روش های منحصر به فردی برای درمان دارند.

درمان بیماری‌ دهان توسط بهترین متخصص بیماری های دهان در اصفهان دکتر عاطفه توانگر  و لثه توسط متخصص دهان و لثه انجام می شود. فعالیت زیادی توسط بهترین جراح توده دهان انجام می شود.

بهترین متخصص لثه و دهان در اصفهان

 از فعالیت‌ها و یا وظایف متخصص بیماری های دهان و لثه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. درمان تیرگی لثه ها: تیرگی یا سیاه شدن لثه ها یکی از بیماری های مربوط به لثه و دهان می باشد که توسط متخصص بیماری های دهان و لثه درمان می شود. متخصص برای درمان تیرگی با استفاده از روش های مختلفی اقدام می کند. از این روش‌ ها می توان به استفاده از لیزر و یا استفاده از تیغ جراحی اشاره کرد. تیرگی لثه هنگامی به وجود می‌ آید که ملانین موجود در بدن بیش از حد معمول تولید شود. عوامل مختلف دیگری در تیرگی دندان های موثر است که می توان به مصرف دارو، تغذیه، مصرف دخانیات و … اشاره کرد.
  1. فرنکتومی دهان: فرنکتومی دهان یکی دیگر از مشکلات دهان و لثه می باشد که توسط متخصص درمان می شود. فرنکتومی توسط فرنوم های موجود در دهان ایجاد می شود. هنگامی که فرنوم ها دارای اندازه استاندارد نباشند باعث بروز مشکلاتی در دهان می شوند که می توان به چسبندگی لب، جلوگیری از رشد دندان‌ها و … اشاره کرد. این مشکل نیز به کمک دستگاه لیزر و یا تیغ جراحی توسط متخصص درمان می شود.

 توده دهان:

توده دهان یکی از بیماری‌ های بسیار گسترده، مربوط به دهان و لثه می باشد که انواع بسیار متنوع و مختلفی دارد. از انواع آن می توان به آفت، کیست، فیبروم و … کرد. هر کدام از آن ها ویژگی ها و یا علائم منحصر به فردی دارند که تشخیص آنها توسط فرد امکان پذیر می باشد. اما نوع دیگری از توده های دهانی هستند که عموماً مضر هستند و به عنوان سرطان دهان به حساب می آیند که تشخیص آن توسط متخصص انجام می شود. درمان تمام توده های دهانی با استفاده از دستگاه لیزر و یا تیغ جراحی صورت می گیرد.

 

بهترین متخصص بیماری های دهان در اصفهان

بهترین جراح توده دهان در اصفهان

درمان تیرگی لثه در اصفهان

لیفت لثه در اصفهان

فرنکتومی دهان در اصفهان

بهترین مرکز لیزر دندانپزشکی در اصفهان

سفید کردن دندان با لیزر در اصفهان

 

Related Posts