مزایای لیفت لثه :

اگر از مزایای لیفت لثه توسط بهترین متخصص لیفت لثه در اصفهان  بخواهیم عنوان کنیم  که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. لیفت لثه علاوه بر تنظیم خط لثه، به عدم تناسب و تقارن لثه ها کمک می کند. در حقیقت لیفت لثه باعث برطرف کردن نامتقارنی ها و نامرتبی های لثه می شود.
  2. از دیگر مزایای لیفت لثه می توان به تاثیر مثبت آن در زیبایی ظاهری دندان ها اشاره کرد. در حقیقت لیفت لثه به زیبایی ظاهری دندان ها می افزاید.
  3. درمان برخی از بیماری های شایع لثه با استفاده از لیفت لثه
  4. لیفت لثه علاوه بر زیبایی ظاهری دندان ها به درمان انواع بیماری های شایع لثه کمک می کند.
  5. از دیگر مزایای لیفت لثه می توان به نتایج دائمی آن اشاره کرد. در واقع انجام لیفت لثه قابل برگشت نیست یا به عبارت دیگر با انجام لیفت لثه مشکلات درمان شده مجدداً باز نخواهد گشت.
  6. مدت زمان لازم جهت انجام لیفت لثه بسیار کوتاه می باشد. در حقیقت یکی از مزایا و یا ویژگی هایی که سبب تمایز این روش از دیگر روش های جراحی زیبایی و یا ترمیم دندان ها می باشد، مدت زمان بسیار کم جراحی می باشد.
  7. لازم به ذکر است که این روش تنها در یک جلسه و با مدت زمان ا الی 2 ساعت انجام می شود.
  8. این روش علاوه بر این که تقارن لثه ها را تنظیم می کند، باعث زیباتر شدن لبخند می شود. لبخند زیبا در چهره و جذابیت فرد تاثیر بسزایی دارد.
  9. از دیگر مزایای لیفت لثه می توان به بالا رفتن اعتماد به نفس اشاره کرد. در حقیقت با از بین بردن بافت های اضافی لثه زیبایی فرد افزایش می ‌یابد و موجب بالا رفتن اعتماد به نفس می شود.

مزایای لیفت لثه

چه کسانی می توانند برای لیفت لثه اقدام کنند؟

افرادی که هنگام خندیدن و یا لبخند زدن مقدار زیادی از دندان های آن ها مشخص می شود، لیفت لثه مناسب می باشد. در حقیقت میزان نمایان شدن لثه آن ها بیشتر از میزان نمایان شدن دندان های آنها می باشد و یا افرادی که هنگام خندیدن برعکس شرایط نامبرده را دارند یعنی میزان دندان‌ های مشخص شده بیشتر از میزان لثه ها باشد، می‌توانند برای لیفت لثه اقدام کنند.

افرادی که برای انجام دادن لیفت لثه اقدام می کنند باید دندان هایی با ریشه محکم داشته باشند، زیرا هنگام تراشیدن لثه ها ممکن است به ساختمان دندان ها صدمه بزند، بنابراین دندان ها باید از ریشه محکمی برخوردار باشند.

افراد دیگری که برای انجام لیفت لثه می‌توانند اقدام کنند افرادی می باشند که به تحلیل لثه مبتلا شده‌ اند. در حقیقت تحلیل لثه با گذر زمان و یا مرور زمان به وجود آمده است، از دیگر افرادی که می‌توانند برای لیفت لثه اقدام کنند افرادی می باشند که به ساییدگی دندان دچار شده اند.

یکی از دلایل ساییدگی دندان ها، دندان قروچه هایی می باشد که در خواب صورت می گیرد، همچنین افرادی که دارای لبهای باریک می باشند، می توانند برای انجام لیفت اقدام کنند. در حقیقت این چنین افراد هنگام خندیدن مقدار زیادی از لثه و یا دندان آنها نمایان می‌شود که زیبایی چهره این گونه افراد را تحت تأثیر قرار می‌ دهد.

بهترین متخصص بیماری های دهان در اصفهان

بهترین جراح توده دهان در اصفهان

درمان تیرگی لثه در اصفهان

لیفت لثه در اصفهان

فرنکتومی دهان در اصفهان

بهترین مرکز لیزر دندانپزشکی در اصفهان

سفید کردن دندان با لیزر در اصفهان

Related Posts