درباره دکتر عاطفه توانگر

دکتر عاطفه توانگر ، بهترین متخصص بیماری های دهان ، فک و صورت اصفهان دوره دندان پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذراند و با کسب رتبه سوم در بین فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، در سال 1384 فارغ التحصیل گردید .

ایشان در دوران دانشجویی ، عضو استعداد های درخشان دانشگاه بود (البته شایان ذکر است که دوران راهنمایی و دبیرستان را هم در سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان سمپاد گذراند )

بلافاصله بعد از اتمام دوره دکترای عمومی دندانپزشکی ، در رشته بیماری های دهان ، فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  پذیرفته شد و با کسب رتبه برتر در بورد  تخصصی بیماری های دهان در سال 1387 فارغ التحصیل گردید.

بعد از اتمام دوره تخصصی به مدت یکسال در دانشکده شهید صدوقی یزد به عنوان هیئت علمی مشغول به کار گردید و از سال 1388 تا اکنون به عنوان هیئت علمی در دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حال فعالیت می باشند.

خانم دکتر توانگر همچنین مدرک فلوشیپ لیزر در دندانپزشکی را از سال 1392 در دانشگاه علوم پزشکی تهران با کسب رتبه اول در آزمون تئوری اخذ نموده اند.

و عضو انجمن بیماری های دهان ایران ، انجمن لیزر پزشکی ایران می باشند و از آن زمان تا کنون فعالیت های پژوهشی بالینی زیادی در زمینه لیزر در دندانپزشکی انجام دادند.

ده ها مقاله فارسی و انگلیسی ، طرح های پژوهشی در زمینه ضایعات دهانی و لیزر در بیماری های دهان به ثبت رساندند.

سوابق

بیش از سه سال مدیریت گروه بیماری های دهان دانشکده دندانپزشکی اصفهان ، راه اندازی بخش دندان پزشکی بیمارستان سیدالشهدا ،عضو مرکز تحقیقات مواد دندانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد.

مطب تخصصی ایشان مجهز به انواع دستگاه های لیزر پرتوان و کم توان با پنج طول موج متفاوت می باشد که به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در جراحی های بافت نرم دهان و لیزر تراپی ناحیه فک و صورت و دندانی از این دستگاه ها استفاده می شود .

نمونه کارهای دکتر عاطفه توانگر

گالری تصاویر